Nick Cannon ka sugjeruar se nuk po planifikon të ketë më fëmijë pasi është “mirë” me situatën e tij aktuale familjare.

Reklama

Prezantuesi i “Masked Singer” mirëpriti së fundmi fëmijën e tij të njëmbëdhjetë në botë, ndërsa Alyssa Scott – nëna e djalit të tij të ndjerë Zen, i cili vdiq nga kanceri i trurit në moshën vetëm pesë muajsh dhjetorin e kaluar – është shtatzënë me të dymbëdhjetën, por ai nuk ka “ide” se kur do të ketë më shumë pas kësaj dhe tha se është “mirë” me situatën e tij familjare ashtu siç është.

“Nuk e di, nuk e kam idenë. Mendoj se jam mirë tani!”, ka deklaruar Cannon për Billboard News kur është pyetur se kur fansat mund të presin më shumë bebe.

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by NICK CANNON (@nickcannon)

Reklama

Ylli 42-vjeçar – i cili gjithashtu ka binjakët 11-vjeçarë Moroccan dhe Monroe me ish-gruan Mariah Carey, Golden, pesë vjeç, Mbretëresha e Fuqishme, 19 muajsh dhe Rise, dy muajsh, me Brittany Bell, binjakët Zion dhe Zillion, 14 muajsh dhe Beautiful Zeppelin një javëshe me Abby De La Rosa, Legendary Love, dy muajsh, me Bre Tiesi dhe Onyx Ice, dy muajsh, me LaNisha Cole – këmbënguli që fëmijët e tij janë gjithmonë prioriteti i tij kryesor dhe ai ia vlerësoi gjirin e tij për frymëzimin e punës së tij.

“Ky është prioriteti im numër një, padyshim. Unë zgjohem duke qenë një baba duke menduar për fëmijët e mi dhe gjithçka tjetër vjen pas kësaj. Fëmijët e mi janë padyshim forca krijuese në gjithçka që bëj. Ata janë pyetjet më qesharake, më inovative, më të mira…çdo projekt për të cilin jam duke punuar tani është përmes syve të tyre”, ka thënë Cannon.

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by NICK CANNON (@nickcannon)

Reklama

Nick më parë pranoi se nuk beson se monogamia është e shëndetshme.

“Ju mund të bëni ende besëlidhje pa përfshirë qeverinë, ku dy njerëz thonë: “Ne zgjedhim të jemi monogamë sepse e vlerësojmë kaq shumë, ne nuk duam që askush të jetë pjesë e kësaj energjie që kemi”. dhe nuk ndihem sikur kjo është e shëndetshme. Nuk mendoj se monogamia është e shëndetshme. Ndjej se kjo futet në hapësirën e egoizmit dhe të pronësisë”. /KP/

View this post on Instagram

A post shared by NICK CANNON (@nickcannon)