Nick Cannon ka njoftuar lindjen e fëmijës së tij të 11-të.

Reklama

Ylli 42 vjeçar, u lajmërua në Instagram për të zbuluar se ish-i i tij Abby De La Rose – me të cilin ka edhe djemtë binjakë Zion dhe Zillion, 17 muajsh – lindi një vajzë të quajtur Zeppelin të premten.

Abby vetëm konfirmoi se Nick ishte me të vërtetë babai i fëmijës së saj të tretë këtë javë. Nick gjithashtu pret fëmijën e tij të 12-të me Alyssa Scottin, shkruan DailyMail.

Duke bërë të ditur lajmin, ai publikoi një fotografi të ëmbël me ish-të dashurën e tij dhe vogëlushin e tyre teksa i përqafuan.

Reklama

Nick shkroi në mbishkrim e fotografisë: ’11/11/2022 një ditë e bukur për të mirëpritur Beautiful Zeppelin Cannon! Mami Abby De La Rose ti i bën të gjitha të duken kaq të lehta dhe pa mundim, por unë jam përgjithmonë borxhli ndaj punës sate të palodhur me përkushtim të vazhdueshëm, përpjekje të zellshme dhe dashuri vetëmohuese që u jep fëmijëve tanë dhe vetes”.

Reklama

“Beautiful është e privilegjuar që ka një nënë kaq të dashur dhe të prirur shpirtërisht. Elasticiteti dhe forca juaj nuk kalojnë pa u vënë re. Të shikoj të buzëqeshësh në çmendurinë e botës dhe çmendurinë time të vazhdueshme është kaq mbresëlënëse”.

Reklama

“Nuk kalon asnjë ditë që të mos jem i mbushur me mirënjohje për gjithë kujdesin tënd, fjalët e pohimit, dashamirësinë dhe frymëzimin tënd”.

“Faleminderit! Nëse nuk e them mjaftueshëm! Ti je përkufizimi i palëkundur dhe i virtytshëm dhe është detyra ime e vazhdueshme të të bëj ty dhe fëmijët tanë të ndiheni të vlerësuar dhe të mbrojtur çdo ditë”.

Vetëm tre ditë më parë Abby konfirmoi se ishte babai.

Konfirmimi se ai është baba vjen pasi aktori zbuloi se ai do të ketë një fëmijë edhe me të dashurën e tij tjetër, Alyssa, i cili do të jetë fëmija i tij i 12-të.

Reklama
Reklama

Shtatzënitë e Abby dhe Alyssa do të jenë fëmijët e tij të 11-të dhe të 12-të; ai ka pasur 10 fëmijë me gjashtë gra të ndryshme. /Telegrafi/