Partnerja e Nick Cannon, Bre Tiesi, solli në jetë fëmijën e tyre të parë së bashku – të tetin e tij – një djalë të quajtur Legendary.

“E bëra. Një lindje krejtësisht natyrale pa mjekim në shtëpi. Kjo është përvoja ime plotësisht fuqizuese”, shkroi ajo.

Reklama

“Nuk mund të falënderoj sa duhet ekipin që solli djalin tim në mënyrë të sigurt. Kjo përvojë më ka ndryshuar përgjithmonë dhe nuk mund të kërkoja një partner më të mrekullueshëm dhe më mbështetës. Nuk mund ta bëja pa ty”, ka thënë ajo tutje në shkrim, duke përmendur edhe partnerin.

Foto: Screenshot/Instagram

“Nuk mund të besoj se ai është këtu”, vazhdon tutje Bre.

Reklama

Tiesi gjithashtu ka publikuar një video në YouTube, ku ka treguar gjithë procesin e lindjes.

Reklama
Të gjitha lajmet nga Nick Cannon Të gjitha lajmet nga Nick Cannon

Në klip, ajo zbuloi se fëmija kishte lindur më 28 qershor dhe peshonte tre kilogramë e gjysmë.

Foto: Screenshot/Instagram

Lajmi se çifti po presin fëmijë së bashku fillimisht u bë i ditur në muajin janar përmes rrjeteve sociale.

Cannon ka mirëpritur Golden dhe Poëerful me ish-Missin, Brittany Bell, në vitin 2017 dje 2020.

Nick ka po ashtu binjakë me ish-bashkëshorten Mariah Carey, ata ishin të martuar që nga viti 2008 deri sa u divorcuan në vitin 2016.

View this post on Instagram

A post shared by Bre Tiesi (@bre_tiesi)


I njëjti mirëpriti edhe tre fëmijë të tjerë në vitin 2021: Zion, Zillion dhe Zen. /Telegrafi/

Reklama