Luana Vjollca dhe motra e saj, Marina, po shijojnë kohën e tyre së bashku.

Dy personazhet e njohura kanë qëndruar në alpet zvicerane, gjegjësisht në Kitzbuhel.

Pasi qëndruan disa ditë, duket se prezantuesja e njohur nuk është mjaftuar dhe u drejtua për në Maldive.

Një gërshetim i pushimeve nga bukuroshja e ekranit, prej borës direkt e në Maldive.

“Nga bora në det”, ka shkruar Luana në rrjetin social Instagram.

Së fundmi Luana ka vazhduar me materialet muzikore duke e publikuar këngën “Boll u bo tu vujt”.

View this post on Instagram

TWINS

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Feb 21, 2019 at 9:43am PST

Ndërkaq, Marina po vazhdon të shijojë jetën e saj me superyllin e hip hopit, Getoar Selimin. /Telegrafi/