Ajo sot është një prej emrave më të njohur në botën e muzikës botërore.

Bëhet fjalë për yllin kosovar të muzikës ndërkombëtare, Dua Lipa, e cila me krenari vazhdon të na përfaqësojë.

26-vjeçarja ndonëse është tejet e angazhuar me projekte të ndryshme si në muzikë, ashtu edhe jashtë saj, ajo arrin të gjejë kohë për më të dashurit e saj.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Edhe së fundi, ylli i hitit “Levitating” ka kaluar kohë argëtuese me nënë e saj, Anesën dhe motrën, Rina.

Ishte Anesa ajo që postoi një imazh ku shihet përkrah të dy bijave të saj, teksa të tria ishin kombinuar me një kapele “Cowboy”.

Reklama

Foto: Anesa Lipa/Instagram

Ato dukeshin shumë të ngjashme dhe në formë të mirë, duke e dëshmuar që bukurinë e kanë gjenetike.

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by ANESA LIPA ✨ (@anesalipa)

Ndryshe, kujtojmë që këngëtarja shqiptare së fundi u bë pjesë e Javës së Modës në Milano, duke prezantuar sfilatën e markës së njohur “Versace”.

Dua po ashtu pak kohë më parë lansoi remixin e këngës “Cold Heart”, në bashkëpunim me Elton John dhe Madonna. /Telegrafi/