Këngëtarja e njohur nga Kosova, Beatrix Ramosaj ishte e eliminua e radhës nga shtëpia e famshme e Big Brother VIP.

Pas më shumë se 80-të ditësh qëndrimi në shtëpinë e famshme, Beatrix u largua këtë të premte, ndërsa largimi i saj po vazhdon të komentohet.

Por, ndonëse këngëtarja ka qëndruar e heshtur dhe larg vëmendjes së publikut që nga eliminimi, ishte nëna e saj Antigona Ramosaj që ka publikuar një video në Instagram nga takimi i parë i tyre.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Përmes një video ajo ka treguar momentin e emocionues të përqafimit me të bijën në prapaskenën pas daljes nga BB VIP.

Kanë qenë të shumta komentet sipër videos, të cilët kanë treguar mbështetjen dhe simpatinë për këngëtaren e cila la shtëpinë pothuajse një muaj para finales së madhe.

Foto: Antigona Ramosaj/Instagram

Rikujtojmë që Beatrix ishte ndër banoret më të komentuara, kjo pas romancës që nisi me aktorin dhe banorin tjetër, Donald Veshaj.

Ndërkohë, finalja e Big Brother VIP është përcaktuar të mbahet më 18 shkurt, ndërsa çmimi i madh për fituesin është 100 mijë euro. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Antigone Ramosaj (@antigoneramosaj)