LAJMI I FUNDIT:

Në Llërc votohet pa probleme, deri në ora 09:00 kanë votuar 100 zgjedhës

Në Llërc votohet pa probleme, deri në ora 09:00 kanë votuar 100 zgjedhës

Qendra e votimit 2101 në fshatin Llërc të Komunës së Zhelinës në njësinë e gjashtë zgjedhore është një nga shtatë që po rivotohen sot në zgjedhjet parlamentare.

Votimi filloi në orën 07:00, ndërsa deri në orën 09:00 kanë votuar 100 zgjedhës nga 993 të regjistruar në listën zgjedhore dhe procesi po vijon pa probleme.

Komisioni Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) e anuloi votimin në atë vendvotim pas zgjedhjeve të mbajtura më 8 maj, pasi konstatoi parregullsi./Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Valdete Daka: Faton Hajrizi nuk është liruar me kusht pasi i ka pasur 15 shkelje disiplinore

Valdete Daka: Faton Hajrizi nuk është liruar me kusht pasi i ka pasur 15 shkelje disiplinore

Lajme
Gjërat që turistët pëlqejnë dhe nuk pëlqejnë në Prishtinë - përmendin qentë endacakë

Gjërat që turistët pëlqejnë dhe nuk pëlqejnë në Prishtinë - përmendin qentë endacakë

Lajme
MPJD: Shenjat e gishtërinjve të dërguara nga Serbia përshtaten me ato të Faton Hajrizit

MPJD: Shenjat e gishtërinjve të dërguara nga Serbia përshtaten me ato të Faton Hajrizit

Lajme

"Një mirëmbajtëse tek unë paguhet 1300 euro", sipërmarrësit në Shqipëri flasin për ngritjen e çmimeve në bregdet

Lajme
PDK dhe LDK e dërguan statutin e ri të UP-së në Kushtetuese, Nagavci: Do të fitohet edhe kjo betejë

PDK dhe LDK e dërguan statutin e ri të UP-së në Kushtetuese, Nagavci: Do të fitohet edhe kjo betejë

Lajme
Tre turistë të huaj vijnë në Kosovë dhe marrin me vete taksistin kosovar gjatë aventurave të tyre, video në

Tre turistë të huaj vijnë në Kosovë dhe marrin me vete taksistin kosovar gjatë aventurave të tyre, video në "TikTok" mori mbi gjysmë milionë klikime

Lajme
Kalo në kategori