LAJMI I FUNDIT:

Në ditëlindjen e 24-të, Edon Zhegrova e prezanton makinën luksoze ‘Ferrari’

Në ditëlindjen e 24-të, Edon Zhegrova e prezanton makinën luksoze ‘Ferrari’
Foto: Screenshot/Instagram

Ylli i Përfaqësues së Kosovës, Edon Zhegrova, feston sot (e premte) ditëlindjen.

Reklama

I lindur më 31 mars të vitit 1999, anësori kosovar ka mbushur plot 24 vite jetë.

Futbollisti i suksesshëm lajmin e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale, teksa ka treguar se në këtë ditë speciale nuk kanë munguar as dhuratat.

Foto: Screenshot/Instagram

Ai zbuloi se është bërë me një makinë luksoze Ferrari, ndonëse një të tillë e prezantoi edhe javë më parë.

Të gjitha lajmet nga Edon Zhegrova
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Edon Zhegrova

“Sapo e mora për ditëlindjen time”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë.

Foto: Screenshot/Instagram

Zhegrova ka lindur në Gjermani, por ai u rrit në Prishtinë, ku prindërit e tij u kthyen pas përfundimit të Luftës së Kosovës.

Edoni debutoi me skuadrën e parë të Përfaqësueses së Kosovës në miqësore më datë 24 mars 2018. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Kalo në kategori