LAJMI I FUNDIT:

Ndryshim drastik nga ‘Njeriu më i frikshëm në botë’ – dyfishim në masën muskulore

Ndryshim drastik nga ‘Njeriu më i frikshëm në botë’ – dyfishim në masën muskulore

Martyn Ford duket i transformuar pasi ka arritur të akumulojë deri në 25 kilogramë muskuj që kur lufta e tij në boks me “Hulkun iranian” u anulua.

Reklama

Britaniku e ka lënë në pritje karrierën e tij në boks dhe është duke u ushtruar në palestër që nga prilli.

Dhe ai tani peshon 154 kilogramë pas stërvitjes së vështirë gjatë javëve të fundit – një rritje gati dy fish në krahasim me peshën e tij para luftës.

Martyn Ford has bulked up and says he has never been so happy

Ford, i cili njihet si “Njeriu më i frikshëm në botë”, zbuloi gjithashtu se kurrë nuk ka qenë kaq i lumtur.

Në vend që të fokusohet në boks, 40-vjeçari i është rikthyer karrierës së tij televizive dhe filmike dhe së fundmi ka luajtur në filmin “The Sandman” të Netflix.

The 'World's Scariest Man' has focused on his acting career in the past few weeks

Ford ndau një foto në Instagram duke treguar kornizën e tij të madhe muskulore dhe e përdori postimin si një mundësi për të kontaktuar me ndjekësit e tij.

Bodybuilderi synonte të ndeshej me Sajad Gharibi, i njohur si “Hulku iranian”, në prill , por ajo u anulua për shkak se Ford kishte shqetësime për mirëqenien fizike dhe mendore të kundërshtarit të tij. /Telegrafi/

The fight against Sajad Gharibi, the 'Iranian Hulk', was cancelled

Në trend Sport

Më shumë
Jurgen Klopp ka vendosur t’i dhurojë numrin 10 transferimit të tyre të madh

Jurgen Klopp ka vendosur t’i dhurojë numrin 10 transferimit të tyre të madh

Premier League
Messi konfirmon largimin nga PSG

Messi konfirmon largimin nga PSG

Ligue 1
Tifozët e Man Utd tronditën kur e kuptojnë koston e transferimit të Garnachos nga Atletico Madridi

Tifozët e Man Utd tronditën kur e kuptojnë koston e transferimit të Garnachos nga Atletico Madridi

Premier League
Ai mori afërsisht 600 mijë euro për katër ndeshje dhe e rrëzoi ekipin e tij në një kategori më poshtë – “Big Sam” theu edhe rekordin e vitit 2016

Ai mori afërsisht 600 mijë euro për katër ndeshje dhe e rrëzoi ekipin e tij në një kategori më poshtë – “Big Sam” theu edhe rekordin e vitit 2016

Premier League
Notat e lojtarëve: Manchester City 2-1 Manchester United

Notat e lojtarëve: Manchester City 2-1 Manchester United

Premier League
Bellingham do të kalojë te Real Madridi për një shumë më të ulët se sa është raportuar

Bellingham do të kalojë te Real Madridi për një shumë më të ulët se sa është raportuar

Premier League
Kalo në kategori