LAJMI I FUNDIT:

Ndalohet duhani dhe alkooli te përfaqësuesja e Belgjikës (Foto)

Ndalohet duhani dhe alkooli te përfaqësuesja e Belgjikës (Foto)

Roberto Martinez ka marrë masa strikte ndaj futbollistëve duke ua ndaluar disa gjëra gjatë grumbullimit me kombëtaren.

Reklama

Futbollistët e Belgjikës do të ndëshkohen nëse shkelin rregullat e reja të vëna nga përzgjedhësi i përfaqësueses.

radja1
Nainggolan është xhiruar me cigare në dorë.

Çdo lojtar që vonohet në stërvitje do të gjobitet me 1.000 euro, derisa ata që zihen duke tymosur cigare apo duke pirë alkool do të paguajnë nga 2.000 euro, transmeton KP.

Kujtojmë se mesfushori belg, Radja Nainggolan, është zënë me cigare në dorë sa ishte i grumbulluar me kombëtaren e Belgjikës për Kampionatin Evropian që këtë verë është mbajtur në Francë.

Në trend Sport

Më shumë
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Lionel Messi ka vendosur për klubin e tij të ardhshëm pasi të largohet nga Inter Miami

Lionel Messi ka vendosur për klubin e tij të ardhshëm pasi të largohet nga Inter Miami

Ndërkombëtare

"Ju e dini ndikimin që ata kanë" - ish-gjyqtari tregon se çfarë i bëri Real Madridi pasi e ndëshkoi me karton të kuq Cristiano Ronaldon

La Liga
Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ndërkombëtare
Barcelona synon goditjen e dyfishtë nga Arsenali në janar

Barcelona synon goditjen e dyfishtë nga Arsenali në janar

La Liga
Tuchel befason me fjalët e tij: Jo Bayerni, kjo skuadër është më e forta në Gjermani

Tuchel befason me fjalët e tij: Jo Bayerni, kjo skuadër është më e forta në Gjermani

Bundesliga
Kalo në kategori