LAJMI I FUNDIT:

Naser Berisha publikon baladën “Fjala e thyer”

Naser Berisha publikon baladën “Fjala e thyer”
(Foto: Instagram/naser_berisha)

Naser Berisha e ka publikuar këngën e titulluar “Fjala e thyer”, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip.

Për muzikën janë kujdesur Zeqirja Bajrami dhe vet këngëtari, të cilën njëherësh e kanë shkruar edhe tekstin.

Oki e ka bërë orkestrimin, derisa Reshat Beqiri (kitarë), Barlet Qerimi (bateri dhe vokal përcjellës) dhe Dëfrim Behluli (piano) – janë përfshirë në realizimin e këtij projekti.

Vet Naser Berisha e ka bërë edhe miksimin dhe masterizimin e këngës, derisa për anën vizuale është përkujdesur Bug Production.

“Fjala e thyer” është një baladë që i përshtatet stilit të kantautorit e që pritet të pëlqehet nga fansat e muzikës së tij. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismaili publikon imazhin e përmendores nudo të Mbretëreshës Teutë: Në religjion femrat janë të mbuluar, si ma komentoni këtë

Adelina Ismaili publikon imazhin e përmendores nudo të Mbretëreshës Teutë: Në religjion femrat janë të mbuluar, si ma komentoni këtë

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Nisin xhirimet e

Nisin xhirimet e "O Sa Mirë" për sezonin rikthyes

Magazina
Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Magazina

"Tradhtia është prerje në besë, të dënohet me burg" - përplasen Romeo dhe Heidi në debatin e tyre brenda shtëpisë

Magazina
Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Magazina
Kalo në kategori