0Shares

Melos Nallbani ka fituar turneun ‘Consolation’ në Manastir.

Tenisti i talentuar i klubit Peja, ka mposhtur në finalen e madhe garuesin maqedonas, Marko Stoilkovski, 2:1 (2/6, 6/1, 10/6).

Kjo është fitorja dhe suksesi më i madh në karrierën e të riut Nallbani, që mposhti në finale tenistin më të mirë të Maqedonisë.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)