Nënë e bijë, Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu, kanë prezantuar ditën e sotme (e diel) projektin e ri muzikor.

“Na vijn ditë ma t’mira” mban titullin kënga e re që protagoniste ka dy shoqe duke qarë hallet e njëra-tjetrës.

Teksti është shkruar nga Nexhmije Muhaxheri, kurse për orkestrimin dhe muzikën është përkujdesur Miti Geci.

Shyhrete Behluli dhe Engjellusha Salihu (Foto: YouTube)

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit të njohur, Vizion Media.

Ky projekt është kompletuar edhe nga ana vizuale me paraqitje të mahnitshme të të dy këngëtareve.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Tashmë të plotë mund ta gjeni në kanalin e Engjit në platformën YouTube. /Telegrafi/