Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë një nga emrat më të lakuar në showbizin shqiptar.

Ajo është një personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale dhe rrëmben shpesh vëmendje me postimet që bën.

E një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, teksa ka shfaqur linjat atraktive trupore në një palë geta të tejdukshme.

Foto: Screenshot/Instagram

Bukuroshja nga Peja mori komplimente të shumta rreth dukjes, ndonëse shquhet për stilin unik.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

E njëjta ka kohë që ka bërë një tërheqje nga muzika e po ashtu edhe nga skena e koncertet.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo megjithatë këtë periudhë ka qenë më e foksuar në biznesin privat, një klinikë estetike në shtetin turk.

Reklama

Sidoqoftë, Taraku ka zhvendosur të gjitha aktivitetet prej vitesh në Turqi. /Telegrafi/

Reklama