Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar disa herë se është shumë e dhënë pas veturave luksoze.

Teksa ka muaj që po përflitet për një veturë të tipit “Bentley”, që ajo e solli në Kosovë dhe u konfiskua nga organet e rendit, duket se Morena ka vendosur që përsëri të publikojë në rrjetet sociale pranë veturave luksoze.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on Nov 9, 2019 at 1:30am PST

Kësaj here, ajo ka sjell disa imazhe të tjera ku shfaqet mjaft tërheqëse, ndërsa fotografohet pranë një veture “Rolls Royce”.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Këto imazhe janë realizuar gjatë prapaskenave të xhirimeve të klipit “Missed Call”, pasi e njëjta veturë shfaqet në këtë klip.

View this post on Instagram

MIDIS YJEVE ✨

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on Nov 9, 2019 at 3:33am PST

“Atje ku s’mund të më prekësh më”, ka shkruar Taraku në mbishkrimin e një prej fotografive, ku shfaqet mjaft tërheqëse dhe provokuese.

View this post on Instagram

QATJE KU SUN MPREK MO ⚡️

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on Nov 9, 2019 at 3:34am PST

Përndryshe, kënag e saj e fundit “Missed Call” është pritur mirë nga fansat, dhe komentet në YouTube kanë qenë kryesisht pozitive. /Telegrafi/