LAJMI I FUNDIT:

Monika Lubonja sërish pa tabu në Big Brother VIP, ekspozon gjoksin ndërsa ngacmohet nga Donaldi

Monika Lubonja sërish pa tabu në Big Brother VIP, ekspozon gjoksin ndërsa ngacmohet nga Donaldi
Foto: Top Channel

Monika Lubonja është një prej banoreve më të komentuara të shtëpisë së Big Brother VIP.

Ajo është vlerësuar shpesh herë për çiltërsinë e saj, përshtatjen me njerëz shumë më të rinj në moshë si dhe për natyrën e saj gazmore.


Se është pa komplekse, aktorja Lubonja e ka treguar shpesh herë me ekspozimin në veshje, edhe gjatë kohës kur ndodhej e vëzhguar nga telekamerat.

Foto: Top Channel

Të mërkurën, banorët kanë pasur për detyrë javore që të ndajnë kokrrat, ku janë sfiduar që të bëjnë diferencimin e tyre një e nga një.

Foto: Top Channel

Monika është parë në një moment gjatë ditës, kur nga i nxehti ka hequr bluzën dhe është shfaqur vetëm në reçipeta.

Foto: Top Channel

Ajo ka ekspozuar gjoksin e saj para kamerave të shtëpisë, me ç’rast edhe banorët e tjerë i janë bashkuar për të krijuar disa situata humori.

Ka qenë Donaldi ai i cili në një moment ka shkruar t’i prekë gjoksin aktores, duke parë që ajo po i derdhte kokrrat mbi reçipetat e saj.

Foto: Top Channel

Situata në fjalë është komentuar me të madhe nga ndjekësit e spektallit në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Foto: Top Channel

Foto: Top Channel

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Kalo në kategori