LAJMI I FUNDIT:

Monika Lubonja në post Big Brother VIP: Jam lënduar e zhgënjyer disa herë nga Iliri

Monika Lubonja në post Big Brother VIP: Jam lënduar e zhgënjyer disa herë nga Iliri
Foto: Screenshot/YouTube
Reklama

Raporti i banorëve Ilir Shaqiri dhe Monika Lubonja është komentuar shumë nga publiku për shkak të miqësisë së tyre me uljet dhe ngritjet gjatë gjithë rrugëtimit të tyre në shtëpi.

Edhe pse në fund të programit u duk sikur gjërat mes tyre ishin qetësuar, së fundmi ata kanë bërë disa deklarata për njëri-tjetrin, me ç’rast u zbulua se marrëdhënia e tyre nuk është edhe aq e mirë.


Gjatë përballjes në post Big Brother VIP, Monika tha se është lënduar e zhgënjyer disa herë nga balerini.

“Këto gjëra i kemi lënë pas”, tha Monika.

Big Brother VIP 2 nis në dhjetor të vitit 2022
Lexo po ashtu Big Brother VIP 2 nis në dhjetor të vitit 2022

E pyetur nga moderatorja Arbana Osmani se çfarë do të bënte ndryshe, nëse do të ripërsëritej kjo eksperiencë, Lubonja tha: “Do t’i jepja akoma kohë Ilirit që të njihte Monikën, jam po e njëjta dhe jashtë kësaj loje”.

“Pavarësisht si janë ngritur opinionet edhe brenda dhe jashtë, për mua ka rëndësi Monika dhe Iliri, si është Monika për Ilirin dhe si është Iliri për Monikën”, u përgjigj më tej aktorja.

Nga edicioni i parë i BBV fitues vlen të ceket se u shpall Iliri, ndërsa në vendin e dytë u pozicionua Donald Veshaj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Magazina
Kalo në kategori