LAJMI I FUNDIT:

Momenti rrëqethës – kaloi rrugën me shpejtësi, vajza për pak shpëton pa u goditur nga vetura

Momenti rrëqethës – kaloi rrugën me shpejtësi, vajza për pak shpëton pa u goditur nga vetura

Një shofer taksie për pak goditi një vajzë të re, e cila doli para automjetit duke vrapuar.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ai arriti të përdorë reflekset e tij të shpejta për të frenuar makinën, ndërsa vajza shpejtë kaloi rrugën në Southport, Merseyside të Anglisë.

A taxi driver narrowly misses hitting a young girl who run out in front of his cab on VE Day last week

Bëhet e ditur se incidenti ndodhi të premtën vonë, por për fat të mirë askush nuk u lëndua, falë reagimit të shpejtë të shoferit.

Siç shihet edhe në pamjet e mëposhtme, muzika dëgjohet në automjetin e tij, ndërsa në atë moment vajza kalon rrugën me shpejtësi. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Një 'adhurues' i Putinit, makinave të shpejta dhe ‘bodybuilding-ut’ – kush është Robert Fico, njeriu që pritet të kthehet në pushtet në Sllovaki?

Një 'adhurues' i Putinit, makinave të shpejta dhe ‘bodybuilding-ut’ – kush është Robert Fico, njeriu që pritet të kthehet në pushtet në Sllovaki?

Evropa
Inicialet

Inicialet "SRB" vendosen në ambasadën e Kosovës në Kroaci, reagon deputetja shqiptare Lekaj-Përlaskaj

Kroacia
Dy mesazhe të fuqishme nga SHBA dhe BE për Ukrainën

Dy mesazhe të fuqishme nga SHBA dhe BE për Ukrainën

Botë
Rusët vizatojnë bombardues në pistë, duke menduar se do të mashtrojnë ukrainasit – harrojnë t’i përfundojnë “punimet” deri në fund

Rusët vizatojnë bombardues në pistë, duke menduar se do të mashtrojnë ukrainasit – harrojnë t’i përfundojnë “punimet” deri në fund

Evropa
Luftëtarët e Wagner mendojnë njeriu që emëroi Putini si ‘shefin e tyre’ është ‘një tradhtar’

Luftëtarët e Wagner mendojnë njeriu që emëroi Putini si ‘shefin e tyre’ është ‘një tradhtar’

Botë
Gazetari serb Popoviq: 'Vrite veten' – kjo përgjigje mund ta pres Radoiçiqin nga shefi i tij Vuçiq

Gazetari serb Popoviq: 'Vrite veten' – kjo përgjigje mund ta pres Radoiçiqin nga shefi i tij Vuçiq

Serbia
Kalo në kategori