0Shares

Policia në North Little Rock e shtetit Arkansas të SHBA-ve, ka publikuar një video të filmuar nga kamerat e sigurisë, ku shihet se si një 17-vjeçar i drejton pistoletën policisë dhe pa u menduar dy herë ia tërheq këmbëzën, por ky veprim i kushtoi me jetë.

Shefi i policisë Mike Davis, ka deklaruar se shpreson që publikimi i videos do t’i spastrojë nga “dezinformatat”, që Charles Smith ka qenë i pa armatosur gjatë incidentit.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)