LAJMI I FUNDIT:

Momenti kur gruaja bllokohet mes një “lumi” për shkak të reshjeve të mëdha në Britani të Madhe

Momenti kur gruaja bllokohet mes një “lumi” për shkak të reshjeve të mëdha në Britani të Madhe

Reshje të mëdha të shiut mbërthyen Britaninë e Madhe si dhe erërat e forta për shkak të Stuhisë Alex.

Reklama

Imazhet e mëposhtme tregojnë se si një grua nga Essex, bllokohet nga uji derisa po voziste me veturë e më pas ‘shpëtohet’ nga burri i saj.

Reshjet e vazhdueshme të shiut në vend sollën përmbytje dhe ndërprerje të transportit.

Ndërkohë autoritetet lëshuan paralajmërime për reshje edhe në Uells, West Midland, në Anglinë jug-perëndimore dhe gjithashtu në disa pjesë të Skocisë lindore.

Kështu, si pasojë e këtyre rrethanave një grua u bllokua këtë mëngjes mes një “lumi” në një rrugë afër Ingatestone në Essex. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Para aksidentit fatal, shoferi i autobusit të djegur në Venedik kishte postuar një fotografi

Para aksidentit fatal, shoferi i autobusit të djegur në Venedik kishte postuar një fotografi

Evropa
Kaos në Dhomën e Përfaqësuesve, shkarkimin e kryetarit e kërkoi republikani besnik i Trumpit

Kaos në Dhomën e Përfaqësuesve, shkarkimin e kryetarit e kërkoi republikani besnik i Trumpit

Amerika

"Teorema e Pitagorës" gjendet në një pllakë balte 1000 vjet më e vjetër se Pitagora

Botë
Ministria britanike e Mbrojtjes: Rusët me shumë gjasë kanë rrëzuar një nga aeroplanët e tyre në Ukrainë

Ministria britanike e Mbrojtjes: Rusët me shumë gjasë kanë rrëzuar një nga aeroplanët e tyre në Ukrainë

Evropa
“Ka shumë të vdekur”, fjalët e para të zjarrfikësve që arritën në vendin ku u aksidentua autobusi në Venedik - që humbën jetën 21 persona

“Ka shumë të vdekur”, fjalët e para të zjarrfikësve që arritën në vendin ku u aksidentua autobusi në Venedik - që humbën jetën 21 persona

Evropa
Forcat speciale të ukrainasve shkatërrojnë konvojin me mjete ushtarake të rusëve

Forcat speciale të ukrainasve shkatërrojnë konvojin me mjete ushtarake të rusëve

Evropa
Kalo në kategori