LAJMI I FUNDIT:

Modelja shqiptare çmend Kroacinë me trupin seksi (Foto)

Modelja shqiptare çmend Kroacinë me trupin seksi (Foto)

Modelja shqiptare, Iris Shala, nuk ka hezituar kurrë t’i tregojë linjat trupore.

Ajo njihet si modele që vepron në Kroaci dhe ky tashmë nuk është një sekret.

Foto provokuese të Zajminës (Foto +18)
Lexo po ashtu Foto provokuese të Zajminës (Foto +18)

Bukruoshja në bikini ngjyrë të kuqe ka treguar trupin e saj fenomenal në një mur, shkruan Telegrafi.


Iris është shumë e njohur në Kroaci dhe arsyen e dimë pse. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BH-VF2OAc3Z/

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Magazina
Publikohet

Publikohet "Albania" nga Capital T - kënga zyrtare e Shqipërisë për në Euro 2024

Magazina
Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Magazina
Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Magazina
'Bëhet i gjallë

'Bëhet i gjallë" - Heidi Baci publikon një video të Romeos duke i rënë pianos

Magazina
Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Magazina
Kalo në kategori