Chloe Fineman, Tate McRae dhe Ava sigurisht që bënë një deklaratë stili në MTV Video Music Awards të dielën mbrëma – por për të gjitha arsyet e gabuara.

Reklama

Ndërsa morën pjesë në një nga netët më të përfolura të kulturës pop, yjet nuk arritën të bënin përshtypje në disa pamje të çuditshme, me prerje të çuditshme, zgjedhje të çuditshme pëlhurash dhe shumë zbuluese.

Pavarësisht se shumica e të famshmëve zgjodhën fustanet e hapura, Fineman dukej sikur shfaqej me një fustan të gjatë të mbushur që i ngjante një çantë gjumi prej argjendi metalik, me një fund voluminoz dhe bisht dramatik.

Reklama

Ajo e kombinoi fustanin e çuditshëm me thonj argjendi, sandale holografike dhe flokët e saj bionde në një topuz të çrregullt, sikur të kishte vendosur të shtypte butonin e “snooze” disa herë përpara se të shkonte më në fund për në ceremoni.

Reklama
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards 2022 Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards 2022

Ndërkohë, McRae, këngëtarja 19-vjeçare kanadeze që qëndron pas hiteve në krye të top-listave, shfaqi shumë lëkurë në fustanin e saj të kaltër të zhytur me një të çarë shumë të guximshme.

Ava Max kishte veshur një fustan të gjelbër me mëngë të gjata që mbulonte pjesën e sipërme të gjoksit dhe ekspozonte pjesën e saj të tonifikuar të mesit ndërsa merrte pjesë në ngjarjen e madhe.

Edhe Ava Max mori pjesë në MTV Video Music Awards 2022 - shqiptarja i la pak vend imagjinatës me veshjen ekstravagante Edhe Ava Max mori pjesë në MTV Video Music Awards 2022 - shqiptarja i la pak vend imagjinatës me veshjen ekstravagante
Reklama

Pjesa e poshtme i shfaqte gjithashtu plotësisht këmbët e gjata, duke e bërë atë të kritikohet shumë pasi dukej se shfaqte më shumë lëkurë se që ishte e nevojshme.

Conan Grey vendosi të linte këmishën e tij në shtëpi dhe të vishte vetëm një xhaketë të bardhë, pantallona të zeza dhe taka me platformë argjendi.

Reklama
Lil Nas X merr vëmendjen me ekstravagancën e tij në MTV Video Music Awards 2022 Lil Nas X merr vëmendjen me ekstravagancën e tij në MTV Video Music Awards 2022

DJ Diamond Kuts nuk po vishej për moshën e saj ndërsa u shfaq me një çantë kristali ariu dhe gurë të çmuar për fytyrën. /Telegrafi/