Edhe në mesin e konkurrentëve të saj më prestigjioz të shfaqjeve të çmimeve, MTV Video Music Awards mbetet një gjë që duhet parë në tapetin e kuq .

Reklama

Një pjesë e kësaj është falë, pa dyshim, stileve të mahnitshme që shfaq ceremonia.

Këtë vit, yjet duke përfshirë Taylor Swift, Lizzo dhe anëtarët e Blackpink shfaqën pamje magjepsëse nga stilistët Oscar de la Renta, Jean Paul Gaultier, Carolina Herrera dhe të tjerë, secili duke konkurruar për një vend në Hall of Fame të pamjeve më të paharrueshme të VMA-ve.

Bebe Rexha mahnit me dukjen elegante në MTV Video Music Awards 2022 Bebe Rexha mahnit me dukjen elegante në MTV Video Music Awards 2022

Më poshtë, një vështrim në veshjet më të mira të natës:

Taylor Swift

Lizzo

Bebe Rexha

Blackpink

Sabrina Carpenter

Sofia Carson

Becky G

Shenseea

/Telegrafi/