LAJMI I FUNDIT:

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani, ka bërë një ndryshim në dukjen e saj, gjegjësisht tek flokët.

Përmes një postimi në Instagram, ajo bëri të ditur se transformoi veten në një dukje të freskët, duke i prerë flokët.

E për këtë, reagimi ishte i menjëhershëm nga partneri i saj, Alban Skenderaj, i cili tha se po i pëlqente ky model i ri i flokëve.


Foto: Miriam Cani / Instagram

“Nuk e di ç’mendoni ju, por mua po më pëlqen ky stili i ri i flokëve të Miriamit”, shkroi këngëtari në një postim në InstaStory.

Miriami dhe Albani me vite të tëra janë bashkë dhe çifti kanë dy fëmijë së bashku.

Foto: Alban Skenderaj / Instagram

Ata janë çifti më i përfolur i shtypit rozë dhe gjithmonë nxisin kureshtjen e publikut.

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Magazina
Kalo në kategori