Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Ajo ka qenë shumë aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi të ndryshme nga pushimet.

Së fundmi, Mimoza ndau me ndjekësit e saj edhe disa fotografi të reja në rrjetin social Instagram, ku shfaqej mjaft atraktive në bikini.

Ajo ka vën në pah linjat trupore, ndërsa ka marrë vëmendjen e fansave të shumtë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Krahas pushime, këngëtarja Shkodra po vijon të jetë shumë e angazhuar edhe me koncerte të ndryshme e mbrëmje muzikore.

Mimoza vazhdon të mbetet beqare që nga ndarja me Seldin, dhe prej atëherë nuk është deklaruar për ndonjë lidhje të re në jetën e saj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Huuuuusaaaaaaaaaaaa🤪

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on Aug 13, 2019 at 1:23pm PDT