0Shares

Mihrije Braha sonte do të sjell projektin e ri muzikor.

“Si cigaren e fundit më fike”, titullohet kënga e re gjersa prapa këtij projekti qëndron Kreshnik Avdiu, i cili e ka shkruar tekstin dhe e ka bërë muzikën.

Për anën vizuale janë angazhuar Blerdi Malushi dhe Kastriot Saqipi, të cilët do ta bëjnë regjinë e klipit.

Ndryshe, Mihrija ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re ndërsa besohet se ky do të jetë i pari për këtë vit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)