LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha: Edhe unë jam njeri i rëndomtë, nuk e kaloj verën pa pushuar dy-tri ditë në bregdetin shqiptar

Mihrije Braha: Edhe unë jam njeri i rëndomtë, nuk e kaloj verën pa pushuar dy-tri ditë në bregdetin shqiptar
(Foto: Instagram/mihrijebraha)

Të mërkurën në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte pjesë e diskutimit mbi turizmin gjatë sezonit veror këngëtarja Mihrije Braha.

Reklama

Ajo tregoi se ka pasur mundësi të udhëtojë në vende të ndryshme të botës, por s’e kalon asnjëherë verën pa pushuar dy-tri ditë në jug të Shqipërisë.

E pas një ndërhyrje të Fisnikut lidhur me deklaratën e saj, Mihrija nuk ngurroi të ndërhynte, duke theksuar se edhe ajo e konsideron veten një njeri të rëndomtë.

(Foto: Instagram/mihrijebraha)

“Edhe unë jam njeri i rëndomtë Fisnik, ti e di që unë jam me këmbë në tokë”, citon TCH fjalët e këngëtares.

“Nuk jam nga ata njerëz që s’ kanë ku të lenë paratë, por theksova që kudo shkoj, pa kaluar dy-tri ditë në bregdetin shqiptar nuk hyj dot në sezonin e dimrit”, sqaroi ajo.

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Magazina
Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Magazina
U cilësua si ‘diss’ ndaj tij, Kristi komenton këngën e re të Keisit

U cilësua si ‘diss’ ndaj tij, Kristi komenton këngën e re të Keisit

Magazina
Kalo në kategori