0Shares

Real Madridi fitoi ndaj Athletic Bilbaos me rezultat 1-2.

Për Los Balncos shënuan Karim Benzema dhe Cesemiro, por tek dy golat asistoi Cristinao Ronaldo.

Kjo ju ka ikur të gjithëve - Zidane u turpërua në stadiumin San Mames, ‘faji’ i shkon stafit mjekësor të Realit (Foto) Kjo ju ka ikur të gjithëve - Zidane u turpërua në stadiumin San Mames, ‘faji’ i shkon stafit mjekësor të Realit (Foto)

Gjithsesi kjo duket se nuk ia mbushi syrin trajneri Zindedine Zidane, i cili në minutën e 79-të e zëvendësoi portugezin me Iscon.

Nga kjo u nervozua shumë CR7, por tashmë mediat në Spanjë kanë mësuar edhe fjalët e tij pas zëvendësimit.

“Pse unë?” dhe pastaj një të sharë, ishin fjalët e Ronaldos pasi i tha dorën teknikut francez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)