LAJMI I FUNDIT:

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Bes Kallaku ka publikuar një foto bashkë me vajzën e tij, Ajkën duke shkaktuar emocione të shumta tek ndjekësit e tij.

Postimi në Instagram, mori shumë komente pozitive nga përdoruesit e shumtë. Bashkangjitur, ai bëri edhe dedikimin emocionues për të bijën.

“Shpirti im ka diellin e syve të tu, veç ti m’i bën dritë errësirat e shpirtit!”, shkroi këngëtari.


Foto: Bes Kallaku / Instagram

Ky postim emocionues vjen në mes të spekulimeve të shumta për marrëdhënien e tij me Xhensilën.

Për muaj të tërë është përfolur se dyshja i kanë dhënë fund martesës së tyre, por nuk kemi parë konfirmim zyrtar nga asnjëra palë.

Ndarja e spekuluar ka qenë një temë e diskutuar shumë në muajt e fundit. Madje, sipas raportimeve, dyshja thuhet se kanë filluar procedurat për divorc.

Në trend Magazina

Më shumë
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina

"Është vetëm një", modelja shqiptare publikon në rrjete sociale Lepa Brenan

Magazina
Princesha e Dubait i kërkon bashkëshortit të saj publikisht divorcin

Princesha e Dubait i kërkon bashkëshortit të saj publikisht divorcin

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Magazina
Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Magazina
Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Magazina
Kalo në kategori