LAJMI I FUNDIT:

“Mendoj që ua kemi borxh”, Afrona dhe Blero me dy episode për ndarjen e tyre – zbulohet se kur do të publikohen

“Mendoj që ua kemi borxh”, Afrona dhe Blero me dy episode për ndarjen e tyre – zbulohet se kur do të publikohen
Foto: Screenshot/YouTube

Blero dhe Afrona Dika janë rikthyer në vëmendje të publikut e shtypit rozë.

Kjo pasi blogerja ka ftuar në emisionin e saj “The Talk” ish-bashkëshortin, me të cilin u nda dy vite më parë.

Ata kanë folur për herë të parë për ndarjen e tyre duke treguar arsyet që çuan deri aty.


View this post on Instagram

A post shared by Afrona Dika (@afronadika)

Ky emision do të jetë i ndarë në dy episode: I pari do të jetë më 31 maj, kurse i dyti më 3 qershor.

Në klipin e shkurtër, ata thonë se ia kanë borxh publikut që të thonë të vërtetën.

Blero flet për takimin me Afronën: Kur e pashë atë duke qarë, më doli loti - edhe burrat qajnë
Lexo po ashtu Blero flet për takimin me Afronën: Kur e pashë atë duke qarë, më doli loti - edhe burrat qajnë

Të njëjtit u martuan në shtator të vitit 2019 në një ceremoni madhështore në Shqipëri.

Blero pas ndarjes nga Afrona ka shijuar edhe një lidhje tjetër të re. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Magazina
Interesim i madh i qytetarëve për të blerë bileta për festivalin

Interesim i madh i qytetarëve për të blerë bileta për festivalin "Sunny Hill 2024"

Magazina
Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Magazina
Bëhet i ditur programi i artistëve për katër netët e festivalit “Sunny Hill”

Bëhet i ditur programi i artistëve për katër netët e festivalit “Sunny Hill”

Magazina
“Porosis gjithmonë dy kafe, kthej kokën por prap vetëm

“Porosis gjithmonë dy kafe, kthej kokën por prap vetëm", Agron Llakaj përlot me postimin për të bashkëshorten e ndjerë

Magazina
Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit: Tani hero duhet t’i themi

Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit: Tani hero duhet t’i themi

Magazina
Kalo në kategori