LAJMI I FUNDIT:

Mehmet Ballazhi merr mandatin e kryetarit të Hanit të Elezit

Mehmet Ballazhi merr mandatin e kryetarit të Hanit të Elezit

Mehmet Ballazhi ka pranuar sot zyrtarisht mandatin si kryetar i Hanit të Elezit.

Reklama

Ballazhi mandatin e ka pranuar nga ish kryetari i Hanit të Elezit, Rufki Suma.

“Unë nuk dyshova, por besova fuqishëm se bashkë për Hanin e Elezit do t’i japim shpresë vendit. #Kryetaritëgjithëve #Ndershëmdhedrejtë”, ka shkruar ai.

Detyrën e kryetarit të ri tashmë e kanë marrë edhe Bedri Hamza në Komunën e Mitrovicës dhe Ekrem Kastrati në Komunën e Malishevës. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Serbët bëjnë fushatë kundër ushtarit amerikan që po qëndron në veri, bëjnë thirrje edhe për vrasjen e tij

Serbët bëjnë fushatë kundër ushtarit amerikan që po qëndron në veri, bëjnë thirrje edhe për vrasjen e tij

Lajme
Serbi nga Kosova shkoi në tubimin e partisë së Vuçiqit në Beograd, u lëndua për vdekje afër Nishit – familjarët kërkojnë drejtësi

Serbi nga Kosova shkoi në tubimin e partisë së Vuçiqit në Beograd, u lëndua për vdekje afër Nishit – familjarët kërkojnë drejtësi

Lajme
Me kërkesë të NATO-s, forcat turke dërgojnë

Me kërkesë të NATO-s, forcat turke dërgojnë "njësi rezervë" në Kosovë

Lajme
Ambasadori Nissinen: Finlanda dënon aktet e dhunshme në veri të Kosovës, por çdo veprim i njëanshëm duhet të shmanget

Ambasadori Nissinen: Finlanda dënon aktet e dhunshme në veri të Kosovës, por çdo veprim i njëanshëm duhet të shmanget

Muhamet Hajrullahu
Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për arrestimin e një personi, i përfshirë në disa vepra penale

Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për arrestimin e një personi, i përfshirë në disa vepra penale

Lajme
Kryetari i Zveçanit dhe ai i Zubin Potokut të gatshëm të punojnë nga objekti i komunës kur situata të stabilizohet

Kryetari i Zveçanit dhe ai i Zubin Potokut të gatshëm të punojnë nga objekti i komunës kur situata të stabilizohet

Elfije Boletini
Kalo në kategori