LAJMI I FUNDIT:

Megan Fox thyen heshtjen, flet rreth ‘ndarjes’ nga Machine Gun Kelly: Nuk është i përfshirë një person i tretë në këtë marrëdhënie

Megan Fox thyen heshtjen, flet rreth ‘ndarjes’ nga Machine Gun Kelly: Nuk është i përfshirë një person i tretë në këtë marrëdhënie
Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Megan Fox ka thënë se asnjë palë e tretë nuk ishte e përfshirë në ndarjen e supozuar të saj dhe Machine Gun Kelly.

Aktorja u kthye në Instagram të dielën për të adresuar thashethemet se është tradhtuar nga partneri i saj.

“Nuk është përfshirë asnjë person i tretë në këtë marrëdhënie”, tha ajo.

View this post on Instagram

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

“Kjo përfshin, por nuk është kufizuar në njerëz, mesazhe etj”, vazhdoi më tej ylli i famshëm.

“Duhet ta lini këtë histori të vdesë dhe t’i lini të qetë të gjithë këta njerëz të pafajshëm tani”.

Të gjitha postimet e tjera të Fox janë vënë në arkiv duke marrë parasysh se ajo mbylli faqen javën e kaluar.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo momentalisht nuk është duke ndjekur ndonjë person në Instagram, pasi ndiqte: Harry Styles, Timothee Chalamet dhe Eminem.

Siç ishte raportuar më parë nga Page Six, thashethemet u përhapën gjatë fundjavës së “Super Bowl 2023”, kur Fox, 36 vjeçe, ndau një postim me kode në Instagram, hoqi nga lista e ndjekësve MGK dhe përfundimisht çaktivizoi llogarinë e saj.

Megan Fox heq unazën e fejesës pas ‘ndarjes’ nga Machine Gun Kelly
Lexo po ashtu Megan Fox heq unazën e fejesës pas ‘ndarjes’ nga Machine Gun Kelly

Fansat menjëherë spekuluan se MGK mund të ketë tradhtuar Foxin, gjersa thuhet se ishte e përfshirë kitaristja Sophie Lloyd.

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Megan dhe Machine ndërkohë nisën lidhjen në vitin 2020, pas ndarjes së saj nga Brian Austin Green.

Ata u fejuan në janar të vitit të kaluar. /Telegrafi/

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Në trend Magazina

Më shumë
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Kalo në kategori