LAJMI I FUNDIT:

Megan dëshiron edhe një fëmijë me ish-burrin

Megan dëshiron edhe një fëmijë me ish-burrin

Para dy vitesh, Megan Fox dorëzoi kërkesën për shkurorëzim, por ajo dhe aktori Brian Austin Green vendosën të pajtohen.

Reklama

Dy aktorët vendosën t’i japin edhe një shans dashurisë. Çifti i njohur serish është së bashku dhe planifikojnë madje edhe fëmijën e katërt.

Megan Fox dhe Brian kanë tre djem së bashku (Fame/Flynet)

“Kemi biseduar për këtë dhe do të donim të kemi një vajzë. Kam dëshirë të madhe të kem një vajzë”, ka thënë aktori 43-vjeçar.

A është kjo fytyra e përkryer?
Lexo po ashtu A është kjo fytyra e përkryer?

Ai ka një djalë me 15 vjeçar me aktoren Vanessa Marcil, ndërsa me Megan ka tre djem.

Brian ka një djalë 15 vjeçar nga lidhja me aktoren Vanessa Marcil

Ylli i “Beverly Hills” dhe aktorja e bukur janë në lidhje që nga viti 2005, ndërsa u martuan në vitin 2010 dhe u ndanë në vitin 2015. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori