Edhe një këngë e re në këtë vit do t’i bashkohet s’ shpejti estradës muzikore shqiptare.

Ata janë ndër reperët më të mirë në trojet shqiptare dhe janë bërë bashkë që t ë sjellin një videokëngë.

View this post on Instagram

#PINT #Nesër #1800 🌶

A post shared by MC Kresha (@tavnikcity) on Jan 30, 2019 at 11:26am PST

Bëhet fjalë për treshen e mirënjohur, MC Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vula të cilët po vijnë me një super bashkëpunim.

Vetë këngëtarët përmes rrjeteve sociale kanë bërë të ditur se do të sjellin këngën më të re para fansave të tyre.

Megjithëse nuk kanë dhënë shumë detaje rreth projektit të ri, ata kanë bërë të ditur se këna do të publikohet gjatë ditës së sotme.

Kujtojmë se tre reperët kanë pasur bashkëpunime edhe në të kaluarën si në “Hip-Hop”, i cili deri më tani është shikuar mbi 11.2 milionë herë në YouTube.

Ndryshe, këngëtarët janë duke punuar ndaras edhe në projekte e tyre të ndryshme muzikore. /Telegrafi/