LAJMI I FUNDIT:

Mbappe rikthehet në stërvitje te Franca – gjendja e tij befason të gjithë

Mbappe rikthehet në stërvitje te Franca – gjendja e tij befason të gjithë

Kylian Mbappe është rikthyer në stërvitje te Franca, pas lëndimit të rëndë që pësoi në ndeshjen hapëse të Gjelave ndaj Austrisë.

Kishte shumë versione se hunda e thyer e sulmuesit francez do të duhej operuar, mirëpo 25-vjeçari duket se ka kaluar lehtë.

Mbappe po përgatitet për ndeshjen ndaj Holandës, mirëpo nuk është ende e ditur nëse do të jetë nga fillimi.


Tjetër goditje për Francën pas lëndimit horror të Mbappes
Lexo po ashtu Tjetër goditje për Francën pas lëndimit horror të Mbappes

Didier Deschamps shihet afër yllit më të ri të Real Madridit, ndërsa ky i fundit mbanë në fund disa fasha në hundë.

Mbetet të shihet se a do të luajë Mbappe nga fillimi, apo Deschamps do të shkojë për një opsion tjetër. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Dhjetë transferime të mëdha ndodhën brenda një dite - klubet e pesë ligave kryesore bën blerje të bujshme

Dhjetë transferime të mëdha ndodhën brenda një dite - klubet e pesë ligave kryesore bën blerje të bujshme

Ndërkombëtare

"Mu zhduk gjithë pasioni që kisha për lojën, isha afër tërheqjes nga futbolli" - dështoi te Arsenali, flet për periudhën e vështirë që kaloi

Premier League
Tifozët e Barcelonës po hedhin monedha në TikTok për të 'financuar' transferimin e Nico Williams

Tifozët e Barcelonës po hedhin monedha në TikTok për të 'financuar' transferimin e Nico Williams

La Liga
FIFA publikon renditjen e re – ‘fluturojnë’ Spanja, Zvicra dhe Turqia, bien Belgjika dhe Portugalia

FIFA publikon renditjen e re – ‘fluturojnë’ Spanja, Zvicra dhe Turqia, bien Belgjika dhe Portugalia

Ndërkombëtare
Shtatë klube shqiptare mbesin në garë, katër eliminohen - kundërshtarët dhe orari në Ligën e Konferencës

Shtatë klube shqiptare mbesin në garë, katër eliminohen - kundërshtarët dhe orari në Ligën e Konferencës

Ligat tjera
Mendes ia ofroi Perezit një top lojtar, presidenti i Real Madridit e refuzoi menjëherë

Mendes ia ofroi Perezit një top lojtar, presidenti i Real Madridit e refuzoi menjëherë

La Liga
Kalo në kategori