LAJMI I FUNDIT:

Mbappe e goditi me top në fytyrë një vajzë para ndeshjes – ai e nxori nga tribunat për ta dërguar te mjeku, pas ndeshjes i bëri një dhuratë

Mbappe e goditi me top në fytyrë një vajzë para ndeshjes – ai e nxori nga tribunat për ta dërguar te mjeku, pas ndeshjes i bëri një dhuratë

Paris Saint-Germain fitoi kampionatin francez me barazimin 1-1 ndaj Strasburgut në raundin e parafundit të Ligue 1.

Reklama

Golin e vetëm për parisienët e shënoi Lionel Messi i ndihmuar nga Kylian Mbappe, ndërsa ky i fundit u gjend në një situatë interesante para dhe pas ndeshjes.

Domethënë, gjatë ngrohjes para ndeshjes, Mbappe ka goditur aksidentalisht një vajzë në tribunë me top në fytyrë.

Si mund të luajë Real Madridi në vitin 2024 pas transferimit të Kylian Mbappes, kush do të ishte në 11-shen startuese
Lexo po ashtu Si mund të luajë Real Madridi në vitin 2024 pas transferimit të Kylian Mbappes, kush do të ishte në 11-shen startuese

Asaj i rridhte gjak nga hunda dhe francezi vrapoi menjëherë për të parë nëse gjithçka ishte në rregull.

Më pas ai e mori nga aty dhe e dërgoi te mjeku, gjë që e ndihmoi të ndalonte gjakderdhjen.

Mbappe nuk e harroi vajzë as pas ndeshjes. Teksa bashkëlojtarët po festonin titullin, ai iu afrua, e përqafoi, bisedoi shkurt dhe i dhuroi fanellën. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Ligat tjera
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Juventus mund të nënshkruajë me lojtarin e harruar të Tottenham, por me një kusht

Juventus mund të nënshkruajë me lojtarin e harruar të Tottenham, por me një kusht

Serie A
'Nuk është lojë e ndershme' - Tebas sulmon Real Madridin pas pretendimit të tyre për gjyqtarët

'Nuk është lojë e ndershme' - Tebas sulmon Real Madridin pas pretendimit të tyre për gjyqtarët

La Liga
Fenerbahce e ka nisur në mënyrën më të mirë edicionin e ri – gjashtë ndeshje, gjashtë fitore dhe golaverazh fantastik

Fenerbahce e ka nisur në mënyrën më të mirë edicionin e ri – gjashtë ndeshje, gjashtë fitore dhe golaverazh fantastik

Ligat tjera
Barcelona njofton fitime mbi 300 milionë euro për sezonin 2022/2023

Barcelona njofton fitime mbi 300 milionë euro për sezonin 2022/2023

La Liga
Kalo në kategori