LAJMI I FUNDIT:

MatrixEnt publikon projektin e parë prej 10 këngëve (Foto/Video)

MatrixEnt publikon projektin e parë prej 10 këngëve (Foto/Video)

Produksioni më i ri në tregun e muzikës MatrixEnt ka prezantuar projektin e parë prej 10 këngëve (‘coverave’) të orkestruar nga disa këngëtarë të rinj.

MatrixEnt ka vendosur të promovojë talentin e disa këngëtarëve të rinj, të cilët vijnë kryesisht nga Gjilani, teksa në stilin e ‘coverave’ kanë ripërsëritur hitet më të fundit të yjeve të estradës dhe atyre botërorë.


Tashmë kjo kompani ka prezantuar yjet e rinj të skenës, të cilët priten që shumë shpejt të bëhen pjesë e tregut muzikor.

Elona Sadiku, Besian Shkodra, Lorika Salihu, Beqir Raqipi, Granit Ismajli dhe Granit Leka tashmë veçse janë prezantuar si anëtarë të kësaj kompanie dhe në vazhdimësi pritet prezantimi i projekteve të tyre.

Loris Llapashtica, producent në këtë kompani, është ndarë i kënaqur me mbarimin e projektit të parë, derisa pret përkrahje sa më të madhe nga publiku, në mënyrë që puna e tyre të marrë suksesin e merituar.

Më poshtë gjeni linkun në YouTube nëse dëshironi t’i dëgjoni projektet e tyre.

Në trend Magazina

Më shumë

"Ndoshta pse jam shqiptare", Dua Lipa zbulon një talent sekret që ka të bëjë me prejardhjen e saj

Magazina
“Çka më kanë parë sytë” - Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Jetmir Salaj kërcënon produksionin se do të zbulojë sekrete?

“Çka më kanë parë sytë” - Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Jetmir Salaj kërcënon produksionin se do të zbulojë sekrete?

Magazina
Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

Magazina
Shokon Kanye West: Reperi thotë që do të dëshironte ‘treshe’ me Michelle Obama

Shokon Kanye West: Reperi thotë që do të dëshironte ‘treshe’ me Michelle Obama

Magazina
Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Magazina
Sydney Sweeney shfaqet joshëse në bikini, mes kritikash nga një producente se nuk është e bukur dhe nuk mund të aktrojë

Sydney Sweeney shfaqet joshëse në bikini, mes kritikash nga një producente se nuk është e bukur dhe nuk mund të aktrojë

Magazina
Kalo në kategori