LAJMI I FUNDIT:

Martohet Don Arbas – Arta Bajrami publikon fotografi me çiftin e ri

Martohet Don Arbas – Arta Bajrami publikon fotografi me çiftin e ri

Një nga emrat më të njohur të skenës muzikore në Shqipëri, producenti dhe reperi Don Arbas, ka bërë hapin e madh në jetën personale duke i thënë “po” martesës.

Në një ceremoni private, Don Arbas ka kurorëzuar dashurinë e tij me një vajzë të quajtur Mimoza, duke filluar një kapitull të ri të jetës së tyre së bashku.


Lajmi i gëzueshëm është bërë publik nga motra e Don Arbas, këngëtarja e famshme e estradës shqiptare, Arta Bajrami.

Arta Bajrami dhe Don Arbas (Foto: Instagram)

Në një moment të ndjerë dhe plot emocion, Arta ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram një fotografi të çiftit mbushur plot lumturi dhe dashuri.

“Urime o ylla”, shkroi Arta, duke iu adresuar vëllait të saj dhe bashkëshortes së tij të re në mbishkrimin e postimit, ndërsa ndau me ndjekësit e saj lumturinë dhe mrekullinë e ditës së tyre të veçantë. Komenti, i shoqëruar me dy zemra, tregon dashurinë dhe mbështetjen që Arta ka për Donin dhe Mimozën.

Foto: Arta Bajrami/InstaStory

Don Arbas, i cili është njohur për punën e tij si producent dhe për ndikimin e tij në krijimin e disa prej hiteve të mëdha të estradës shqiptare, tani po shijon një kohë të lumtur në jetën personale falë bashkimit me Mimozën.

Miqtë, familjarët dhe fansat e kanë përgëzuar çiftin dhe urojnë për lumturi të përhershme në këtë rrugëtim të përbashkët. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Magazina
Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Edhe Meritoni në finale - për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

Edhe Meritoni në finale - për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

Magazina
Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Magazina
Françeska eliminohet nga BBVA - pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

Françeska eliminohet nga BBVA - pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

Magazina
Kalo në kategori