LAJMI I FUNDIT:

Martinez nuk e ftoi Nainggolanin, por belgu e ka impresionuar

Martinez nuk e ftoi Nainggolanin, por belgu e ka impresionuar

Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka thënë se është ndarë i impresionuar me paraqitjen e Radja Nainggolanin. 

Reklama

Mesfushori nuk ishte ftuar së fundmi nga trajneri i ri i Belgjikës.

“A do ta lejojë atë që të pijë duhan? Jo, për mua është e çartë. Nëse je pjesë e ekipit je pjesë e rregullave dhe duhet t’i pranosh ato”.

“Stili i jetë është i rëndësishëm për një lojtar”.

“Nainggolan duhet të vlerësohen në atë që ai e bën për skuadrën”.

“Dua lojtarët që më bëjnë përshtypje dhe ai e bëri këtë. Unë e pashë atë në ndeshje me Milanin ku edhe shënoi golin e fitores. Ai luajti mjaftë mirë”, ka thënë Martinez. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Ligue 1
“Intelektualët” e Dritës me koreografi për ngjarjet e fundit në veri: Kur ushtria juaj të kthehet në tokën tonë

“Intelektualët” e Dritës me koreografi për ngjarjet e fundit në veri: Kur ushtria juaj të kthehet në tokën tonë

Superliga
Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

La Liga
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Humbësi i vitit: Një bastvënës humbi 11 mijë euro për shkak të gabimit trashanik  të gjyqtarëve në Angli

Humbësi i vitit: Një bastvënës humbi 11 mijë euro për shkak të gabimit trashanik të gjyqtarëve në Angli

Premier League
Mauricio Pochettino i jep një këshillë mikut të tij të vjetër Mikel Artetas: Ajo që po bën me këta dy lojtarë të Arsenalit është e rrezikshme

Mauricio Pochettino i jep një këshillë mikut të tij të vjetër Mikel Artetas: Ajo që po bën me këta dy lojtarë të Arsenalit është e rrezikshme

Premier League
Kalo në kategori