Prezantuesja e njohur Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj, reperi Getoar Selimi, kanë shijuar disa ditë të mira pushimi në Los Anxhelos.

Ata kanë pasur rastin që këto ditë të jenë pran shfaqjeve të mëdha botërore si “Golden Globe”, e cila mblodhi shumë yje të famshëm.

View this post on Instagram

#californiaLove ❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Jan 11, 2019 at 4:30am PST

Me një nga këta të famshmit, ka pasur rastin që të takohet Marina, e ai është aktori hollivudian, Antonio Banderas.

Marina dhe Geti me syze super të shtrenjta Marina dhe Geti me syze super të shtrenjta

Bukuroshja Vjollca ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqet në krah të aktorit, ndërsa duket e lumtur që pati fatin të takohet me të.

“Më i miri, Antonio Banderas”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

The Best! @antoniobanderasoficial

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Jan 11, 2019 at 10:50am PST

Përndryshe, çifti po shijojnë ditët e fundit të qëndrimit në kontinentin amerikan, pasi do të kthehen sërish në Shqipëri, për të vazhduar aktivitetet e tyre të përditshme.

Është përfolur se Marina është në përgatitje e sipër të një projekti të ri televiziv, që pritet të nis së shpejti. /Telegrafi/

View this post on Instagram

💜❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Jan 6, 2019 at 11:57am PST