LAJMI I FUNDIT:

Marina josh me dukjen e saj pas rikthimit në ekranet televizive

Marina josh me dukjen e saj pas rikthimit në ekranet televizive
Marina Vjollca (Foto: Instagram/marina_vjollca)
Reklama

Moderatorja e njohur, Marina Vjollca, iu është kthyer ekraneve televizive, ndërsa ka marrë vëmendjen që në paraqitjen e saj të parë.

Biondja e popullarizuar kishte bërë një pauzë nga profesioni i saj për t’u kthyer këtë fundjavë para fansave të saj të shumtë.


Të gjitha lajmet nga Marina Vjollca
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Marina Vjollca

Ndërkaq, si rëndom, ajo është kujdesur që të tërheqë vëmendjen edhe me dukjen e saj.

E veshur me një fustan të gjatë që vinte në pah hiret e saj, Marina është dukur mjaft bukur në këtë prezantim.

Në rrjetet sociale janë publikuar disa fotografi dhe video me protagoniste prezantuesen atraktive. /Telegrafi/

View this post on Instagram

@arber_bytyqi_mua ❤️❤️❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Oct 5, 2019 at 8:02am PDT

View this post on Instagram

KLANIFORNIA! (Do gajaseni🤣)

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Oct 5, 2019 at 9:25am PDT

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori