Futbollisti i njohur brazilian Marcelo Vieria, është një ndër më të pëlqyerit anë e mbanë globit.

Mbrojtësi i Real Madridit, gjithashtu ka një fizik të shkëlqyer, por edhe të vizatuar bukur!

Kjo, pasi ai është në një lloj forme i varur nga tatuazhet, pasi ka shumë të tilla në trupin e tij.

Të gjitha lajmet nga Marcelo Vieria Të gjitha lajmet nga Marcelo Vieria

Një galeri e publikuar së fundmi nga Marca, shfaq të gjitha tatuazhet në trupin e 29 vjeçarit.

Që nga inicialet me kuptim personal e deri tek trofetë dhe figurat mistike, janë pjesë e tatuazheve të shumta të Marcelos. /Telegrafi/