0Shares

Të dy skuadrat e mëdha angleze kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare.

Manchestes Unitedi e pret në shtëpi West Hamin në ndeshjen hapëse të sezonit të ri të kampionatit anglez, Liga Premier.

Kaos dhe vdekje në linjën e trenit, Man Utd-West Ham mund të shtyhet? (Foto) Kaos dhe vdekje në linjën e trenit, Man Utd-West Ham mund të shtyhet? (Foto)

Të dy skuadrat duan të fillojnë sa më mirë këtë sezon, pasi edhe janë përforcuar në afatin kalimtar veror.

Në fillim mendohej se ndeshja mund të shtyhej për shkak të kaosit në linjën hekurudhore, por ndeshja do filloj me kohë, nga ora 17:00 në Old Trafford. /Telegrafi/

Man Utd: De Gea; Valencia, Bailly, Jones, Blind; Matic, Pogba; Mata, Mkhitaryan, Rashford; Lukaku.

West Ham: Hart; Zabaleta, Reid, Ogbonna, Masuaku; Noble, Obiang; Fernandes, Arnautovic, Ayew; Hernandez.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)