Këngëtarja e njohur Sheila Haxhiraj ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Mall” mban titullin kënga e saj e re, të cilën e ka sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Artistja, e cila u bë e njohur në kompeticionin “X Factor”, vjen me paraqitje të veçantë edhe në klip.

Sheila Haxhiraj (Foto: YouTube)

Tekstin dhe muzikën e ka bërë vet këngëtarja, teksa për producimin është përkujdesur DVNTE.

Miksimin dhe masterizimin e ka realizuar Kend, kurse videoja i është besuar ‘Koliber Films’.

Të gjitha lajmet nga Sheila Haxhiraj Të gjitha lajmet nga Sheila Haxhiraj

Kënga është lansuar në YouTube dhe Sheila edhe këtë herë është siguruar të rrëmbejë vëmendjen e fansave.

Siç e cekëm më lartë, Sheila u bë e njohur nga talent shou “X Factor Albania” dhe arriti të fitojë edicionin e parë. /Telegrafi/