LAJMI I FUNDIT:

Makina i kalon sipër, fëmija shpëton i paprekur (Video)

Makina i kalon sipër, fëmija shpëton i paprekur (Video)

Një incident i pabeshueshëm ka ndodhur në Kinë, kur në autostradën e provincës Zao Tong, një fëmijë ka rënë nga dera e pasme e furgonit ku udhëtonte me familjen e tij.

Në videon e regjistruar nga telekamerat e sigurisë, fëmija shihet se si rrëshqet në tokë dhe më pas makina që ishte pas i kalon sipër tërësisht, transmeton TV Klan.


Fatmirësisht fëmija ka dalë i padëmtuar nga aksidenti, më përjashtim të ndonjë gërvishtje të vogël.

https://www.youtube.com/watch?v=euufw9kLUWs

Në trend Botë

Më shumë
Stërvitja më e madhe e NATO-s që nga Lufta e Ftohtë - paralajmërim për Putinin

Stërvitja më e madhe e NATO-s që nga Lufta e Ftohtë - paralajmërim për Putinin

Evropa
Rusia po i afrohet me shpejtësi një “rekordi të zi” të humbjeve të automjeteve të blinduara të personelit në Ukrainë

Rusia po i afrohet me shpejtësi një “rekordi të zi” të humbjeve të automjeteve të blinduara të personelit në Ukrainë

Botë
Pas luftimeve të ashpra, e detyruan të dorëzohet, pastaj ukrainasit i ofrojnë cigare dhe ndihmë ushtarit rus – pamje që tregojnë ngjarjen nga vija e frontit

Pas luftimeve të ashpra, e detyruan të dorëzohet, pastaj ukrainasit i ofrojnë cigare dhe ndihmë ushtarit rus – pamje që tregojnë ngjarjen nga vija e frontit

Botë
Dodik me një çmenduri të re: Në Srebrenicë nuk u vra askush, do t’ia ndryshojmë emrin qytetit

Dodik me një çmenduri të re: Në Srebrenicë nuk u vra askush, do t’ia ndryshojmë emrin qytetit

Bosnja
Gruaja nga Çikago bleu një shtëpi për 1 euro në Itali - tregon se si e transformoi atë

Gruaja nga Çikago bleu një shtëpi për 1 euro në Itali - tregon se si e transformoi atë

Botë
Burgu më i vogël në botë gjendet midis Britanisë dhe Francës - kush ka qenë i burgosuri më i famshëm në 168 vite

Burgu më i vogël në botë gjendet midis Britanisë dhe Francës - kush ka qenë i burgosuri më i famshëm në 168 vite

Botë
Kalo në kategori