LAJMI I FUNDIT:

Majku publikon dhe më pas fshin videon e Xhensilës në Instagram

Majku publikon dhe më pas fshin videon e Xhensilës në Instagram

Reperi i njohur Majk ka vendosur të ndajë me ndjekësit e tij në Instagram një video të këngëtares Xhensila Myrtezaj, duke e shfaqur atë në një moment të veçantë ku dukej duke kërcyer në mënyrë sensuale.

Videoja, e cila u publikua në seksionin “Instastory” të platformës, tërhoqi menjëherë vëmendjen e shumë fansave.

Sidoqoftë, Majk ka marrë vendimin për ta fshirë atë postim. Fshirja e shpejtë e videos shton mister dhe krijon shumë pikëpyetje në lidhje me raportin mes dy artistëve të njohur në skenën muzikore shqiptare.

Foto: xhensila Myrtezaj/Instagram

Majk dhe Xhensila kanë bashkëpunuar më parë në projektin muzikor me titull “Ti fala”, një këngë që ka arritur të grumbullojë rreth 9 milionë klikime në YouTube, duke u kthyer në një hit të pëlqyer nga publiku.

Ndërkohë, Xhensila Myrtezaj ka qenë gjithashtu një figurë shumë e përfolur në mediat rozë, veçanërisht pas ndarjes nga aktori dhe komediani i njohur Bes Kallaku.

Kjo ndarje e ka vendosur atë nën vëzhgimin e vazhdueshëm të mediave dhe ka nxitur spekulime të ndryshme rreth jetës së saj personale. /Telegrafi/

Foto: xhensila Myrtezaj/Instagram
Foto: xhensila Myrtezaj/Instagram
Foto: Majk/Instagram