Dyshja e njohur e Babastars, Majk dhe Onat, janë duke ardhur me një projekt të ri muzikor. 

Ata ditë më parë kanë ndryshuar stilin e flokëve, dhe ky ndryshim i tyre pritet të prezantohet në klipin e ri të reperëve. Është Onati, ai i cili ka hedhur një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, gjersa paralajmëron edhe projektin e ri.

View this post on Instagram

C’SOON

A post shared by onat / babastars (@onatofficial) on May 20, 2019 at 6:04am PDT

“Së shpejti”, është përshkrimi që ia ka vënë imazhit të publikuar në rrjetet sociale.

Të gjitha lajmet nga Majk Të gjitha lajmet nga Majk

Dy reperët janë transformuar në pamje duke u shndërruar në biondë, ndërsa shumë shpejt do të publikojnë këngën e re.

View this post on Instagram

never gave a F before🤷‍♂️😛🔫 VEGETA

A post shared by MAJK (@majkaveli) on May 20, 2019 at 5:20am PDT

Kjo këngë do të jetë në mesin e shumë realizimeve të suksesshme të dyshes, pasi që tash e një kohë ata janë në të njëjtin label.

“Thirri Dajt” është bashkëpunimi i fundit i këtyre artistëve, këngë kjo që ka marrë mbi tre milionë shikime në YouTube. /Telegrafi/