0Shares

Majk dhe Majlinda Zeka janë bërë prindër për herë të parë, por çifti më nuk janë bashkë.

Sipas disa burimeve, Majlinda solli në jetë djalin Roanin, teksa Majk gjendet në SHBA për të zhvilluar një seri koncertesh.

Vet Majk nuk ka preferuar që të postojë diçka rreth zhvillimit të fundit që e sheh atë si baba për herë të parë në jetën e tij.

Por, pasi që çifti tash e sa kohë nuk janë bashkë, kush do të kujdeset për djalin?

Kjo është domethënia e emrit Roan (Foto) Kjo është domethënia e emrit Roan (Foto)

Burime tjera të Telegrafit konfirmojnë se kujdestaria për fëmiun do të jetë e përbashkët, ku edhe Majk do të kontribuojë për mirëqenien e Roanit, por djali do të jetojë me Majlindën.

Majk në takim me Majlindën ku u përcaktua kujdestaria e fëmiut.

Kjo është vendosur nga një takim mes Majlindës dhe Majkut të mbajtur kohë më parë në një nga lokalet e Prishtinës.

Majk së fundmi lansoi projektin “Katile” që kaloi afro gjysmë milioni klikime brenda një dite. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)