0Shares

Sapo ka publikuar bashkëpunimin me Vjollca Selimin që po ecën shumë mirë sa i përket dëgjueshmërisë nga fansat e artistëve.

Mirëpo, përtej promovimit të këngës, në Elite Show Mahmut Ferati zbuloi edhe më shumë detaje për jetën private, ndër to edhe për mungesën që ka bërë gjatë kohës kur është i zënë me koncerte.

Mahmuti dhe Shyhretja sqarojnë dilemën rreth raporteve mes tyre (Video) Mahmuti dhe Shyhretja sqarojnë dilemën rreth raporteve mes tyre (Video)

Për këtë mungesë janë ankuar dhe familja, por ai është munduar ta plotësoj në mënyra tjera.

Ferati më shumë rreth familjes tregoi në spektaklin televiziv, i cili tashmë është i publikuar edhe në YouTube. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)