LAJMI I FUNDIT:

Luiz Ejlli publikon këngën e re “Amanet”

Luiz Ejlli publikon këngën e re “Amanet”
Foto: Screenshot/YouTube
Reklama

Artisti i njohur shqiptar, Luiz Ejlli, ka prezantuar ditën e sotme (e enjte) këngën e re.

“Amanet” mban titullin projekti i tij i radhës, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.


Protagonist në videoklip është komediani dhe ish-banori i Big Brother VIP Albania 2, Elvis Pupa si dhe Santiana Maloku.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga Petro Xhori me muzikë nga Anxhelo Koci.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Aranzhmenti i këngës u realizua nga Xhumill, kurse në saksofon është Franci Sula.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja i është besuar produksionit SynopsisAds.

Kënga tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe besohet se do të pëlqehet nga publiku. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori